металобрухт

Здача металобрухту звільнить місце і принесе дохід


Металобрухт займає багато місця і в більшості випадків є непотрібним сміттям. Він лежить без діла, іржавіє і з часом його накопичується все більше, перетворюючи місцевість в некрасиве звалище.

Вирішити проблему і заробити на цьому допоможе прийом металобрухту у Києві. Вторсировину перероблять і зроблять з неї інші вироби. Повторна переробка дуже популярна і дозволяє знизити потребу країни в додаткових закупівлях металу. Також це важливо для планети, адже її ресурси обмежені і їх потрібно зберігати.

Як здати металобрухт

Щоб здати металобрухт, необхідно домовитися з приймальним пунктом і відвезти його самостійно або запросити вивезення у компанії-приймальника.

Вивіз металобрухту здійснюється спеціальним транспортом. Залежно від обсягу це може бути невеликий вантажний автомобіль або ж металовоз з вантажопідйомністю в декілька тонн. Завдяки високим і посиленим бортам, в машині можна розміщувати вироби різного об’єму. Також це дозволить виконати безпечне транспортування вулицями міста.

металобрухт
Перед здачею металобрухт сортується, зважується і вантажиться на автомобіль. Коли угода відбулася, власник отримує виручені гроші. Кольорові і чорні метали перевозяться окремо і не змішуються.

Як оцінюється металобрухт

Металобрухт приймається за встановленою пунктом прийому ціною. Виручена сума буде залежати від ваги конструкції і типу металу. У деяких випадках виріб може мати фіксовану вартість, якщо він має певну цінність. Наприклад, металеві автомобільні диски, гирі, гантелі і т.д. можуть бути очищені і продані за вищою вартістю.

Приймальник визначає вид металу користуючись магнітом, познаннями в металах і іншими способами. Наприклад, чорний метал добре магнітиться.

Перед здачею можуть попросити очистити вироби від бруду, пластика, домішок, які впливають на вагу або ж визначити вартість з поправкою.

Якість металобрухту особливого значення не грає, так як він піде на переплавку. Завдяки здачі металобрухту власник звільнить територію і заробить грошей.